محل تبلیغات شما
من یه وبلاگ نویس با انگیزه بودم.در بلاگفا هر روز وبلاگم رو به روز رسانی میکردم و وبلاگم همیشه در صفحه ی اول فهرست موضوعی وبلاگ ها بود.نظرات رو آزاد گذاشته بودم یعنی بازدیدکننده وقتی نظر میداد همون لحظه نظرش در وبلاگم نمایش داده میشد.
پنج ماه به تلاشم ادامه دادم اما با رفتار سرد بقیه ی وب نویس ها و بازدیدکننده ها روبرو شدم. روزی 10 نفر بازدیدکننده داشتم و هفته ای 1 نظر برام میومد.تازه این در بهترین حالت بود.
در وبلاگم کد های جلوگیری از راست کلیک و جلوگیری از چپ کلیک و قفل انتخاب متن گذاشتم تا کسی نتونه عکس ها و متن وبلاگم رو کپی کنه.کد شمارنده هم گذاشتم تا تعداد بازدیدکننده ها رو بدونم.ولی فهمیدم که وقتی یه نفر با یا web proxy وارد وبلاگم میشه میتونه همه چی رو کپی کنه حتی حضورش هم در شمارنده ثبت نمیشه.
وقتی یه مطلب در وبلاگم می نویسم فوری در چند تا وبلاگ و سایت دیگه کپی میشه.آدرس وبلاگمو در گوگل جستجو کردم و کپی ها رو دیدم.
بلاگفای آشغال میتونه جلوی اسپمر ها رو بگیره ولی نمیخواد.اسپمر ها یعنی همین وبلاگایی که پشت سر هم مطلب درج میکنن و همیشه صفحه ی اول بلاگفان.همین وبلاگایی که محتوا ندارن و هر ثانیه از سایت ها یا شبکه های دیگه متن کپی میکنن.
هر جایی که همه بتونن واردش بشن به لجن کشیده میشه و لونه ی سگ ها و خوک ها میشه.مثل بلاگفا.سگ و خوک یعنی آدمی که اینترنت رو با توالت اشتباه گرفته و به جای اینکه اطلاعات با ارزش ارائه کنه ، ناله ها و عقده هاشو اینجا خالی میکنه.
خارج از اینترنت همیشه نیشش بازه ولی وقتی اینترنت میاد چسناله میکنه و اعصاب ما رو به لجن میکشه.
همین دخترایی که در بلاگفا ناله میکنن،خارج از اینترنت همش قاه قاه میخندن و به همه متلک میندازن.حتما صدای خنده شونو در خیابون و اتوبوس و مترو شنیدی.همین دخترا مخفیانه با هزار تا پسر دوست ان.خدا میدونه تا حالا چند نفر رو گول زدن و قربانی کردن.جوری ضربه ی روحی میزنن که نشه درمانش کرد.
من به دخترا گیر دادم چون اکثر وب نویس ها و بازدیدکننده های بلاگفا دختر ان.
بدبختانه پسرا هم مثل همین دخترا رفتار میکنن.
حالم از این بازدیدکننده ها بهم میخوره.چون مثل گنجشک از این شاخه به اون شاخه میپرن.همه جا یه سر میزنن.الان بلاگفا هستن،چند ثانیه بعد میرن تلگرام،دوباره چند ثانیه بعد میرن اینستاگرام و به همین ترتیب همه جا یه نوک میزنن.
هیچوقت روی یه کار جدی تمرکز نمیکنن.ذاتا گیج ان.
من متنی نوشتم که شاهکار بود سپس 10 بازدیدکننده وارد وبلاگم شدن.9 نفر از اونا به خاطر گیجی بعد از 20 ثانیه از وبلاگم خارج شدن.فقط 1 نفر موند و متن رو تا آخر خوند البته آخرش هم متن من رو کپی کرد و به اسم خودش منتشر کرد.
میدونم که کپی کردن همه جا هست.
خواننده حق داره کپی کنه و واسه خودش نگه داره اما حق نداره کپی رو به اسم خودش منتشر کنه.
خواننده موقع کپی کردن میتونه یه نظر خشک و خالی برای نویسنده بزاره و از نویسنده تشکر کنه.با این کار نویسنده تشویق میشه محتوا تولید کنه.
ولی بازدیدکننده های بلاگفا از نوشتن یه نظر دریغ میکنن.
وقتی نویسنده خوب می نویسه و بخش نظراتش رو هم آزاد گذاشته پس چرا خواننده ها نظر نمیدن؟نویسنده دیگه باید چیکار کنه؟
بلاگفا باید وبلاگای کپی کار رو حذف کنه.
محتوای وبلاگا شده همش کپی.ارزش علمی و متن مفید ندارن.
دیگه انگیزه ای برای وبلاگ نویسی ندارم.من وبلاگمو حذف کردم و به خودم قول دادم که تا میتونم این متن رو منتشر کنم و به بقیه هشدار بدم که:
اگه نمیتونی محتوا تولید کنی وبلاگتو حذف کن.
اگه محتوای جالب خوندی براش نظر بنویس.
با انتشار این متن و نظر دادن به من کمک کنید.
من نظراتی رو دوس دارم که محتوا داره و نقاط ضعف متن وبلاگ رو به من تذکر میده و به من کمک میکنه تا ساختار متن رو بهتر کنم و به بقیه بهتر اطلاع رسانی کنم.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Nalax7b5jf situs سنتر مارکت -centermarkt پسری که مرد شد تخفیف آشپزی تابان چطور منزل شیکی داشته باشیم آرامشِ غلیظ دکتر سحر میرآبا، جراح-دندانپزشک